“Οι γυναίκες της Δ.Ε Δίου είναι γυναίκες της προσφοράς, αλλά και αγωνίστριες. Πάντα χαμογελαστές και περήφανες. Δημιουργικές και δραστήριες. Η χθεσινή μας συνάντηση με γέμισε με χαρά και αισιοδοξία. Μιλήσαμε από καρδιάς. Ανταλλάξαμε απόψεις κι ελπίδες. Η αγάπη σας και ο ζεστός σας λόγος με συγκινεί και μου δίνει δύναμη! Σας ευχαριστώ απ΄ την καρδιά μου!”, αναφέρει ο υποψήφιος βουλευτής Πιερίας ΠΑΣΟΚ ΚΙΝΑΛ Κωνσταντίνος Κουτρούπας, σχετικά με τη συνάντηση που είχε με γυναίκες από τη Δημοτική Ενότητα Δίου.
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/333492041_131239153039395_5932299282422394824_n-1024x684.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/336012013_1315866019365832_6010225500763316016_n-1024x684.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/336020778_889163848864281_5799004264149478467_n-1024x684.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/336182249_758774568895088_3602057521969540235_n-1024x684.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/336644712_1813436245706893_5802378205411116927_n-1024x684.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/336662034_1633529000422575_237805752709180293_n-1024x819.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/336656225_6910169259009507_7985869038411420830_n-1024x684.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/336646639_230889909437876_7974609615564397360_n-1024x684.jpg)