Οι Ποντιακοί Σύλλογοι Πιερίας και ο Δήμος Κατερίνης πραγματοποίησαν σήμερα Παρασκευή 17 Μαΐου στις 20:00, εκδήλωση για να τιμήσουν την 19η Μαΐου – Ημέρα Μνήμης της Γενοκτονίας των Ελλήνων του Πόντου.
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442507547_292372063841440_2093977480879433969_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/439670754_1500891934157407_8581106092555882488_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441885508_470171698799658_7034207826507002302_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442016284_312094535272098_8119868831934388856_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442450501_426994350046026_7227139767274741791_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442441979_1553916901851324_6817078371371850799_n-1024x495.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441291939_260914737115463_910026995520451988_n-1024x605.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441841162_395755673452340_7164612417503002655_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442660647_810414087277291_2620027933956659549_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441870383_1439843769993127_5617386272608569556_n-1024x487.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441296640_1615411725920761_3835530704763188306_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441252236_1493544278252230_3041113451088735631_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442503087_1586596368549405_1303958099060090100_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441870413_802013191877016_6862976082296855779_n-863x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441870383_3589552164596797_979399840354789100_n-1024x482.jpg)
Οι Ποντιακοί Σύλλογοι Πιερίας και ο Δήμος Κατερίνης πραγματοποίησαν σήμερα Παρασκευή 17 Μαΐου στις 20:00, εκδήλωση για να τιμήσουν την 19η Μαΐου – Ημέρα Μνήμης της Γενοκτονίας των Ελλήνων του Πόντου.