Την Μέριμνα Παιδιού Κατερίνης επισκέφτηκε σήμερα ο εκλεγμένος περιφερειακός σύμβουλος Πιερίας Θανάσης Λιακόπουλος, στο πλαίσιο της δράσης που υλοποίησε η Μέριμνα, με τίτλο Σήμερα οι σεφ μαγειρεύουν”. Όπως αναφέρει ο κ Λιακόπουλος, “στηρίζουμε με όλες μας τις δυνάμεις τις εξαιρετικές δράσεις που υλοποιούν. «Σήμερα οι σεφ μαγειρεύουν» μια ακόμη αξιόλογη πρωτοβουλία που μας χάρισε η Μέριμνα Παιδιού Κατερίνης!
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/11/367368066_362916752752507_7024426497625355401_n-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/11/395189919_1347478189488643_2964254666442606203_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/11/396428837_2671031813196114_4484700356018775541_n-1024x768.jpg)
Για τρίτη χρονιά, οι δομές της Μέριμνας Παιδιού Κατερίνης γέμισαν με χαμόγελα και όμορφες μυρωδιές, προσφέροντας αγάπη και υποστήριξη μας στην κοινωνία.
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/11/396684501_3856933601207202_326298579338899128_n-927x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/11/396772667_307754138688847_4437585941828191876_n-1024x768.jpg)
Φέτος τα παιδιά της Μέριμνας, παρέα με τους Consulting Ratatouille και George The Hungry Guy, ετοίμασαν πιάτα εμπνευσμένα από την Ιταλική Κουζίνα, τα οποία προσέφεραν στον Ξενώνα του Συλλόγου Μεταμόρφωση.
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/11/399283370_6696673893714437_7888737059905300907_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/11/399287902_6696675510380942_5998347941593861895_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/11/399327224_6696675287047631_3400566724817350988_n-768x1024.jpg)
Πολλά Συγχαρητήρια!