Υπεγράφη σήμερα το πρωτόκολλο παράδοσης – παραλαβής της παραχώρησης – κατά χρήση – στον Δήμο Κατερίνης, των δασικών κτιρίων του «Παλαιού Εργοστασίου Ξυλείας», στον οικισμό Σκοτεινών (Μόρνα), της Τοπικής Κοινότητας Φωτεινών, παρουσία του Υφυπουργού Περιβάλλοντος & Ενέργειας Γιώργου Αμυρά, από τον Δήμαρχο Κατερίνης Κώστα Κουκοδήμο και τον Προϊστάμενο της Διεύθυνσης Δασών Πιερίας, Γιώργο Μαυρίδη.
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/01/1-74.jpg)
Δείτε το video
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/01/2-56-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/01/2β-8.jpg)