Με δύο ασημένια μετάλλια αυτή την φορά στις κορασίδες u17 έκλεισαν την συμμετοχή τους οι Ολύμπιοι Κατερίνης στο πανελλήνιο πρωτάθλημα που έλαβε χώρα στην Καλαμπάκα την εβδομάδα που πέρασε με τις:
Σεϊταρίδου Ελληάννα και την Καιδοπούλου Ζωή με συνοδεία στους αγώνες του ενός εκ των προπονητών της ομάδας Παπακωνσταντίνου Κωνσταντίνο.
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240414_113310.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240414_113355.jpg)
Έτσι οι Ολύμπιοι “Η ομάδα των διεθνών επιτυχιών της Πιερίας ” θα συνεχίσουν την προσπάθεια τους σε μια εβδομάδα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα u17 συνεχίζοντας τις καθημερινές προπονήσεις των αθλητών στο προπονητικό κέντρο της ομάδας εντός του ΤΕΙ Κατερίνης Κανελλοπούλου 2 έναντι του ΕΟΠΥΥ
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240414_115830-1024x736.jpg)