Με επίσημο προσκεκλημένο τον Αντιπρόεδρο της Ευρωπαϊκής Επιτροπής κ. Μαργαρίτη Σχοινά, πραγματοποιήθηκε το βράδι του Σαββάτου 3 Φεβρουαρίου, η εκδήλωση κοπής της βασιλόπιτας του Επιμελητηρίου Πιερίας.
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422353382_925475198929060_3478852351110798208_n-1024x708.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422596410_1712048089620258_1863326031301251937_n-977x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422460912_1423709661874044_783638746361485420_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422258586_298547336183237_2095422217757066627_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422533638_242377202245492_2537692019716633980_n.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422534024_788728099943796_5199840400684969932_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422315816_242866652204317_8728464426431300119_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422676829_1418378295456033_1406002585959114375_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422474188_1397871017493145_6573196984584882132_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422319773_1620083052146398_5136336153623485949_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422496178_1099365707723860_1266059356147560985_n-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422325945_770048194458158_6204198368810802778_n-960x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422817495_3644188389194300_2309454340875777625_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422851870_1799898720516051_1710851922024348001_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422624167_373304138780114_8862597468524075772_n-1024x914.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422543473_1454092605144830_3412946135857882457_n-1024x693.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422315817_904282471236728_1756879785362612543_n-1024x663.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422325945_1455333545059654_452888705753774336_n-1024x509.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422466623_1681878439012123_2971205545537162945_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422605138_753319043038209_6485866994445705303_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422500175_382938841005654_6026377253585417504_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422333160_1084008719610146_7122147187298419209_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422474186_324874133272513_2915348009509810244_n-1024x831.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422591894_700253215304513_3038558717307738561_n-1024x691.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422543476_1337693140223031_815895024763129574_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422555299_1101249587958096_1373899235173899967_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422615217_277857305108578_6078949649532374771_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422737426_895466135404179_6240701108602351132_n-1024x522.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422283618_2042231509504569_1637943070160472852_n-1024x639.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422844973_324320387271034_3660799253233209150_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422576072_1471718987090758_8282128133767767138_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/421962518_354926014129488_8917979183474627863_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422624532_933586394864306_1193420148398346455_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422333155_1046432026646838_2292286486537065061_n-1024x759.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422645616_939837171073511_5433495217382072080_n-1024x487.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/422667531_1034595627611105_6342856022864084965_n-1024x768.jpg)
Με επίσημο προσκεκλημένο τον Αντιπρόεδρο της Ευρωπαϊκής Επιτροπής κ. Μαργαρίτη Σχοινά, πραγματοποιήθηκε το βράδι του Σαββάτου 3 Φεβρουαρίου, η εκδήλωση κοπής της βασιλόπιτας του Επιμελητηρίου Πιερίας.