Με σύνθημα «Για να πάμε την Πιερία ακόμη πιο ψηλά» ο Φώντας Μπαραλιάκος προσκαλεί φίλους και συμπατριώτες στην εκδήλωση στην Εκάβη, την Κυριακή 29 Ιανουαρίου στις 11:30 π.μ.
Η αμεσότητα της επαφής και η βαθιά πίστη στην προσωπική σχέση με κάθε συμπολίτη είναι χαρακτηριστικό γνώρισμα του Βουλευτή Πιερίας που τον συνοδεύει σταθερά στην πολιτική του διαδρομή. Η εκδήλωση αποτελεί ευκαιρία για ανταλλαγή ευχών, απολογισμό πεπραγμένων και γόνιμη συζήτηση.
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/01/274a032a-f215-4c1d-b990-5968379a8197-1.jpg)