Το ταρτάν του Α΄ ΔΑΚ και το παρκέ του Β΄ ΔΑΚ θα γεμίσουν σήμερα από νέα παιδιά, χαρούμενες φωνές, όνειρα για επιτυχίες και διακρίσεις, εν όψει της νέας αγωνιστικής χρονιάς 2022-2023.
Έτσι από σήμερα Δευτέρα 29 Αυγούστου 2022 ξεκινούν τα αγωνιστικά τμήματα του στίβου και του χάντμπολ καθώς και οι ακαδημίες. Ο στίβος δίνει ραντεβού στο Α΄ ΔΑΚ στις 17:00 το απόγευμα και το χάντμπολ στο Β΄ ΔΑΚ στις 15:30 το μεσημέρι. Σε αυτές τις ώρες καθημερινά μπορούν οι γονείς να ενημερωθούν από τους προπονητές και τους έφορους των τμημάτων για τις εγγραφές και το πρόγραμμα των προπονήσεων.
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2022/08/arxelaos-stivos-724x1024.jpg)
Ελάτε και εσείς στον Σύλλογο των Πρωταθλητών,
στον ΓΑΣ Αρχέλαο Κατερίνης!
Σας περιμένουμε!
Γραφείο Τύπου ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης