Με επιμνημόσυνη δέηση που τελέστηκε μετά τη δοξολογία, ομιλία και κατάθεση στεφάνων τιμήθηκε σήμερα στην Κατερίνη η 19η Μάϊου, ημέρα Μνήμης της Γενοκτονίας των Ελλήνων του Πόντου.
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442506169_471051485356950_986685991652743383_n-1024x656.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442441974_386239463726893_8704411754570759341_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/445381964_1123998068711696_3564086122574416027_n-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442446900_295718860277886_4471694032198189969_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442694970_3674351086171067_6498507232649839683_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442435051_347713101662378_7381503528185539692_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442686197_1491159554814318_6337610784644039194_n-1024x776.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442437288_7669598873103734_5630565910766887094_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442441981_451488380864167_9134195455097786585_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442020487_444884038401349_4638834068209088259_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442649521_756580663354786_3385152065043844785_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/445380649_461826679668839_5354751768490021232_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441889357_841049614503102_8485113854830559828_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/440394592_389233850777163_5082099341112194715_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442424907_970109574364104_7845903251253141872_n-1024x551.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441878653_983207073291750_506226417411555252_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441973636_3731181890485025_762719009678850676_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/444760926_416307487952732_6017486151003960847_n-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442561218_1118400972709221_4821032524808382918_n-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442586986_1441809880035969_277225810865610957_n-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441892095_3540908882828919_7623119298182733607_n-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/444759925_7550515938330141_2307058823088184373_n-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442463154_434563845847785_8448500742432024555_n-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/3-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/4-1-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/5-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/6-1-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/7-1-808x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441272150_3820175068233981_977698475337902087_n-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441169948_987324305855686_8600558206559717511_n-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442424901_831181175547864_6446558361120061313_n-827x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441894995_1615232342603747_7093645895236966583_n-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442012764_444560694835875_3989137480030856191_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441877918_383547597363090_1539602423596861613_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442530351_982243333249135_3179213302888413809_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442444039_479247257873755_321495559466208448_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441194135_357935570634994_6023802060372952580_n-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442513768_1205423927573872_6950195450296027956_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442016294_1923377714779073_1785804512440450719_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441895031_768856685362488_2199800514541370169_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/444761512_884299456834808_1694238049142492175_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442446879_483121634041532_7727428530182123624_n-1024x737.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/2-1-1024x996.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/441975331_800867795310732_5948085842105720165_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/5-1-1024x975.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442426037_2111908949188090_3478464014113275420_n-1024x845.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/444760951_7580776932012485_8437304086432600120_n-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/05/442428874_885206623411155_499408970893960782_n-1024x768.jpg)
Με επιμνημόσυνη δέηση που τελέστηκε μετά τη δοξολογία, ομιλία και κατάθεση στεφάνων τιμήθηκε σήμερα στην Κατερίνη η 19η Μάϊου, ημέρα Μνήμης της Γενοκτονίας των Ελλήνων του Πόντου.