Η Γενική συνέλευση της Ένωσης Μεσιτών Πιστοποιημένων Πραγματογνωμόνων Ελλάδας πραγματοποιήθηκε πριν από λίγες μέρες και όπως αναφέρει σε ανάρτηση του ο πρόεδρος της Ένωσης Μεσιτών Πιερίας κ. Σταύρος Δαραξής, “ήταν μια πολύ ωραία εκδήλωση με φίλους-συναδέλφους πραγματογνώμονες εκτιμητές ακινήτων, από όλη την Ελλάδα , συζητώντας τα προβλήματα του κλάδου μας και πως μπορούμε να γίνουμε καλύτεροι επαγγελματίες!”
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/427915587_10228656726595016_2853858018324712178_n-1024x487.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/426748082_10228656726915024_8321426518793066624_n-768x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/427913847_10228656726315009_2767420958504323100_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/427942023_10228656726235007_6664709574311352846_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/427945807_10228656726515014_1270633246438183237_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/427956499_10228656726835022_1546128478426260818_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2024/02/427975854_10228656726755020_2692757118767418615_n-1024x768.jpg)