Συγκινητικές στιγμές εκτυλίχθηκαν το πρωί στο Σιδηροδρομικό Σταθμό Νέων Πόρων, όπου τελέστηκε τρισάγιο στη μνήμη των νεκρών στου σιδηροδρομικού δυστυχήματος στα Τέμπη.
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/1111111111-1024x577.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/330161842_545196920930630_937157957088291539_n-1024x576.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/326985900_3278041935770190_2640819725454971200_n-1024x577.jpg)
Πλήθος κόσμου κρατώντας ένα κεράκι και λουλούδια παραβρέθηκε ενώνοντας τη θλίψη τους με όλους τους Έλληνες και τις Ελληνίδες, στην εθνική τραγωδία που έπληξε τη χώρα , μας.
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/330786889_2304256719734889_4970210618476218166_n-1024x576.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/331834403_224392133396850_2175538671002901848_n-1024x577.jpg)
Μαθητές, φοιτητές, μητέρες, κάτοικοι της ευρύτερης περιοχής, είπαν με το δικό τους τρόπο το τελευταίο αντίο στα θύματα αυτής της αδιανόητης τραγωδίας.
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/331945599_179411154814411_1523410898824693514_n-1024x576.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/331950361_5934060416672623_536880670362888789_n-1024x576.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/331971993_948530763180729_146163246708591540_n-1024x577.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/332011126_909953543676148_1441590658106912890_n.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/332053061_168740489278389_1490652579913131383_n-1024x576.jpg)