Ένας νέος άνθρωπος, ο Χρήστος Βουλιώτης, εφοριακός στη ΔΟΥ Κατερίνης και προϊστάμενος ελεγκτής ΣΔΟΕ Κεντρικής Μακεδονίας, έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 55 ετών, ο οποίος έπειτα από νοσηλεία δεν τα κατάφερε και κατέληξε πριν λίγες μέρες.
Ήταν ιδιαίτερα αγαπητός στην κοινωνία του τόπου , πατέρας 2 παιδιών.
Τα θερμά μας συλλυπητήρια στην οικογένειά του
Η κηδεία του θα γίνει στην Αιγάνη σήμερα Τετάρτη 1 Μαρτίου και ώρα 11:30 στον Ιερό Ναό Γεννήσεως της Θεοτόκου
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2023/03/332061227_754846632555166_956105177912290880_n.jpg)