Oι μέχρι πρότινος ανεξάρτητοι δημοτικοί σύμβουλοι Λάζαρος Ντόντης και Δημήτρης Βαϊνάς, μπαίνουν στο νέο σχήμα της διοίκησης του Δήμου Κατερίνης. Η θητεία των νέων αντιδημάρχων θα είναι από 1 Ιουλίου 2022 έως 31 Δεκεμβρίου 2023.
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2022/06/290154430_448206050082024_4198309403565637249_n-1024x631.jpg)
Oι μέχρι πρότινος ανεξάρτητοι δημοτικοί σύμβουλοι Λάζαρος Ντόντης και Δημήτρης Βαϊνάς, μπαίνουν στο νέο σχήμα της διοίκησης του Δήμου Κατερίνης. Η θητεία των νέων αντιδημάρχων θα είναι από 1 Ιουλίου 2022 έως 31 Δεκεμβρίου 2023.