Στην αυλή του Καπνικού Σταθμού φιλοξενείται και φέτος η 5η Ανθοκομική Έκθεση που διοργανώθηκε από την Εθελοντική Ομάδα Δράσης Πιερίας. Η Έκθεση λειτουργεί καθημερινά από τις 10:00 το πρωί έως τις 9 το βράδυ, έως και τις 15 Μαΐου.
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2022/05/279350772_737758890997821_171562432808290069_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2022/05/279362751_738045427635834_7028306247559292622_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2022/05/279429616_737758984331145_8730543887727743196_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2022/05/279459878_738045320969178_8277680681720846886_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2022/05/279482843_738045514302492_5293756455447309708_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2022/05/279597344_738045257635851_3845854574987843887_n-1024x768.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2022/05/280036444_738045220969188_8915098010701476241_n-1024x768.jpg)
Στην αυλή του Καπνικού Σταθμού φιλοξενείται και φέτος η 5η Ανθοκομική Έκθεση που διοργανώθηκε από την Εθελοντική Ομάδα Δράσης Πιερίας. Η Έκθεση λειτουργεί καθημερινά από τις 10:00 το πρωί έως τις 9 το βράδυ, έως και τις 15 Μαΐου.