Στην βαριά κατηγορία των 110 κιλών παίδων ανακηρύχθηκε πρωταθλητής Ελλάδος ο Γκίρνης Ραφαήλ στο κλειστό γυμναστήριο των Ποροιων N.Σερρων νικώντας στον τελικό 11 – 0 τον αντίπαλο του και δείχνοντας πολύ καλά δείγματα εν όψη των επόμενων αγώνων του στο παγκόσμιο πρωτάθλημα πάλης στην Ουγγαρία με την Εθνική Ελλάδος αυτήν την φορά , έτσι συνεχίζεται η προετοιμασία του γιγαντόσωμου αθλητή στο προπονητήριο των Ολυμπίων Κατερίνης στις εγκαταστάσεις του ΤΕΙ Κατερίνης .
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210628_130909-1024x1024.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210628_131126-936x1024.jpg)
Επίσης πολύ καλά πλασαρίσματα και αφήνοντας υποσχέσεις με τις εμφανίσεις τους για το μέλλον πήραν και οι μικρότεροι ηλικιακά αθλητές των Ολυμπίων Κατερίνης Αποστόλου Ευριπίδης 5 η θέση στα 55 κιλά στα και Μπουγατσιας Γιάννης 5η θέση στα 92 κιλά πετυχαίνοντας 2 νίκες και 2 ήττες .
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210628_130211.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210628_130223.jpg)