«Ήταν μια πολύ δύσκολη περίοδος για τη αγορά, δεν δούλεψε όπως θα θέλαμε», σημείωσε ο Πρόεδρος του Εμπορικού Συλλόγου Κατερίνης Κώστας Ρέχας, αναφερόμενος στην περίοδο των εκπτώσεων, η οποία ναι μεν έδωσε κάποια ώθηση στην αγορά, όμως η «χασούρα» των προηγούμενων μηνών, σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να αντισταθμιστεί από αυτό το δίμηνο.
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2021/02/6-2-1024x1011.jpg)
Όπως είπε ο κ. Ρέχας «ελπίζουμε να γυρίσουμε το συντομότερο δυνατόν σε μια κανονικότητα, να βρει η αγορά τον ρυθμό της και να πάρουμε την ζωή μας πίσω»
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LD2lZRNGE4s[/youtube]
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2021/02/5-1-1024x881.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2021/02/4-4-1024x568.jpg)
![](https://pieriasocial.gr/wp-content/uploads/2021/02/2-10-1024x714.jpg)